Martina Glonková

Martina Glonková

o mně

Facebook jsem poprvé spatřila v roce 2007. „Normálně“ používat jsem ho začala až o rok později. Nyní je to má nejoblíbenější sociální síť, a já pomáhám podnikatelům s jeho správou.

      Tenkrát jedna moje známá odjela do Anglie a navrhla on-line spojení, které je „vždy a furt“.  jsem v té době ještě vůbec nechápala jak to může fungovat, a nedej Bože to, že všichni vidí, co jí píšu!!!  

 

      Můj první příspěvek tehdy zněl „Ahoj, zkouším, jak to tu funguje. Jak se máš?“ 

      A z toho stresu, že si to přečtou i naprosto cizí lidé, jsem OKAMŽITĚ našla kolonku „Nastavení soukromí“. Co jsem nastavila asi psát nemusím :-). 

 

     Od té doby jsem již mnohé pochopila, přenesla se i přes fázi strachu z toho být vidět, a došla do etapy osvěty a pomoci ostatním využívat sítě v jejich prospěch a značku. 

 

      A ten první impuls?

      Byl od mé kosmetičky. Stále si totiž stěžovala, že neví co si dávat na svou firemní FB stránku. Byla fakt úplně zoufalá – že neví, co má pořád vymýšlet, kde má brát obrázky. Prostě KDE a JAK je má vytvořit. Hrůza nastala v okamžiku, jak má k tomu „cosi napsat…“ 

 

      Raději prý ošetří pleť dvěma ženám, než u toho sedět. Ani prý neví, jak tu FB stránku dobře nastavit a jak s ní pracovat. Jenže si moc dobře uvědomuje, že potřebuje být vidět, mít svou vizuální stránku, logo,  atd. atd… Pořád se jí klientky ptají, kde najdou informace o tom co dělá, nebo co aktuálně chystá, a posílání zpráv každé zvlášť jí taky bere čas a energii

      A když jsem jí tak poslouchala, povídám „Mám pro vás řešení…“

 

      Od té doby je mou první a také ideální klientkou. Má čas na „své ženy“, je v pohodě, nestresuje se.

 

      Proč? Na své BP má pravidelné příspěvky, barevně vyladěné, na sebe navazující, a dokonce i ten text! O nic se nemusí starat, jen si sem tam sepíšeme, co se bude „postovat“, nebo jakou akci v salonu pořádá.

      Díky tomu také získala nové klientky i klienty, kteří by se o ní jinak nedozvěděli. Má také zpětné vazby z okolí, jak má hezké příspěvky a jak se k ní na stránku chodí lidé i bavit.

Moje mise

Build the best product that creates the most value for our customers, use business to inspire and implement environmentally friendly solutions.

Moje hodnoty

Sama jsem si prošla různými fázemi od toho, kdy jsem se bála být vidět, až po hledání každé minuty času pro vytvoření a zveřejnění příspěvku. 

 

A ještě něco!

Krásné reference.

“Děkuji Marti za profesionální pohled, cenné rady a praktické ukázky v oblasti sociálních sítí. Líbí se mi její praktické propojení marketingových a technických dovedností. Moooc doporučuji.”

Já na FB (9)

Martina Škaloudová

“Velmi profesionální konzultace. Martina ví, co dělá, a umí to skvěle naučit i ostatní 🙂. Tipy a triky, co jsem se od Martiny naučila jdu ihned využít!.”

Já na FB (10)

Darja Šebová